Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konesso

Zyskaj aż do 1% cashback za zakupy w Konesso

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Internetowy sklep z kawą, ekspresami do kawy, herbatą oraz różnego rodzaju akcesoriami do parzenia i podawania kawy, oraz herbaty.

Nie oszukujmy się. Sklep powstał z myślą o prawdziwych miłośnikach dobrego smaku.

Konesso.pl to sklep prowadzony przez pasjonatów, dla których kawa to coś więcej niż poranny zastrzyk kofeiny. To ogromna i wspaniała część naszego życia, którą na co dzień pragniemy podzielić się z naszymi Klientami.

Lata praktyk i zebrane doświadczenie pozwala nam dostrzec, co jest najistotniejsze dla naszych odbiorców, dlatego potrafimy słuchać i dobierać dla Was najlepsze rozwiązania.

Chcemy, aby każda osoba odwiedzająca nasz sklep czuła się w nim niczym w eleganckiej kawiarni.

Zamawiając towar w sklepie Konesso.pl, masz pełną gwarancję najwyższej jakości.

Dodatkowo za każde zamówienie otrzymujesz bonus w postaci punktów lojalnościowych.

Na dowód tego, że najważniejsi dla nas są KLIENCI, prowadzimy również serwis ekspresów do kawy. Codziennie nasi eksperci sumiennie pracują w pocie czoła, aby pomóc Wam w najbardziej kryzysowych sytuacjach.

Każdy, kto czuje się bezradny z powodu awarii swojego urządzenia, zawsze otrzyma od nas pomocną dłoń.

Zadowolenie naszych Klientów odzwierciedlają wyniki. W ciągu kilkuletniej działalności nasz sklep 3 razy otrzymał nagrodę w kategorii najlepszy sklep z kawą według serwisu Opineo.pl.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Konesso oferuje zawsze:

  • Kawy
  • Herbaty
  • Ekspresy
  • Konserwacja
  • Młynki
  • Akcesoria
  • Słodkości
  • Świeże bąbelki-sodastream

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 28 dni

Po dokonaniu zakupu w Konesso, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.