Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konopteka

Zyskaj 6% cashback za zakupy w Konopteka

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Suplementacja produktami konopnymi znalazła bardzo szerokie zastosowanie.

Rynek konopny jest pełny preparatów o niesprawdzonym i niewiadomym pochodzeniu, dlatego żeby mieć pewność, że zakupiony produkt konopny jest najwyższej jakości, warto skorzystać z oferty drogerii Konopteka.

Konopteka - najstarsza drogeria konopna w Polsce

Konopteka jest topowym sklepem konopnym w naszym kraju. Misją właścicieli firmy jest uświadomienie jak najliczniejszej grupy ludzi o dobroczynnych właściwościach produktów CBD, które potwierdzają coraz liczniejsze badania.

Konopteka gwarantuje, że wszystkie produkty z oferty sklepu są najwyższej jakości, pochodzą tylko ze sprawdzonych źródeł i zawsze zawierają tyle substancji CBD, ile widnieje na etykiecie.

Konopteka.pl - asortyment sklepu konopnego

Asortyment sklepu Konopteka jest niezwykle bogaty w certyfikowane i legalne produkty konopne.

Oprócz cieszącego się największą popularnością oleju CBD, znajdziesz tam także rzadko spotykany olejek CBG, olej konopny - witaminową bombę, pasty i kapsułki z CBD, a także dermokosmetyki na bazie CBD.

Sklep Konopteka jest wyposażony w susz, żywność konopną i inne produkty z CBF. Wybierz odpowiedni dla siebie sposób suplementacji i skorzystaj z leczniczych właściwości produktów konopnych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Konopteka oferuje zawsze:

  • NAJWIĘKSZA OFERTA W POLSCE ponad 250 produktów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Konopteka, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.