Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konto Citigold

Zyskaj 175 zł cashback za zakupy w Konto Citigold

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Zwrot zostanie przyznany za każdy wniosek, na podstawie którego zostanie podpisana umowa o konto osobiste przez nowego Klienta oraz spełnione zostaną następujące warunki aktywności: Najpóźniej do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia Konta lub w przypadku Kont nieaktywnych po miesiącu podpisania Regulaminu Klient uzyska na rachunkach prowadzonych przez Bank saldo dzienne na poziomie co najmniej 400 000 PLN przez okres 2 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
6-miesięczna lokata 7,6% w skali roku do 500 tys. zł. Konto Citigold to dostęp do globalnych przywilejów i profesjonalnych narzędzi w zakresie zarządzania majątkiem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Konto Citigold oferuje zawsze:

  • Zyskaj z 6-miesięczną lokatą 7,6% do 500 tys. zł w ofercie dla nowych Klientów.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni od podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Konto Citigold, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.