Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konto Osobiste CitiKonto z premią 450 zł

Zyskaj 42,50 zł cashback za zakupy w Konto Osobiste CitiKonto z premią 450 zł

Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że wszystkie dane w nim zawarte będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z klientem, który POTWIERDZI zainteresowanie produktem oraz zostanie otwarte konto osobiste. Wynagrodzenie za otwarte konto osobiste naliczane jest pod warunkiem, że klient do końca 3 miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta dokona przelewu na kwotę minimum 100 zł.

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nawet 450 zł na start z CitiKontem. Atrakcyjna oferta kursów wymiany walut dedykowanej Klientom CitiKonta. 0 zł za prowadzenie konta, 0 zł za kartę do konta z usługą wielowalutową, 0 zł za wypłaty z bankomatów Citi, 0 zł za 4 pierwsze wypłaty z bankomatów innych niż Citi w miesiącu, 0 zł za pierwsze 3 przelewy Express Elixir w miesiącu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Konto Osobiste CitiKonto z premią 450 zł oferuje zawsze:

  • Odbierz 100 zł za transakcje BLIKIEM
  • Odbierz 100 zł za przelanie wynagrodzenia lub transakcje walutowe
  • Dodatkowe 50 zł za spełnienie dwóch ww. warunków
  • Odbierz 20 zł za wyrażenie zgody na kontakt z nami

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 160 dni od otwarcia konta

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 51 dni

Po dokonaniu zakupu w Konto Osobiste CitiKonto z premią 450 zł, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.