Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kosmella

Zyskaj 5,75% cashback za zakupy w Kosmella

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Z miłości do natury

Drogeria internetowa Kosmella.pl to miejsce, które powstało z potrzeby serca i chęci przybliżenia Ci świata naturalnego piękna. W naszej drogerii znajdziesz wyselekcjonowane kosmetyki, które skradły serca wielu Kobiet.

Chcemy, aby każda z nas miała możliwość używania kosmetyków wyprodukowanych w zgodzie z naturą. Nasze produkty pochodzą od sprawdzonych producentów, którzy z należytą starannością dbają o jakość i skład oferowanych kosmetyków.

Naturalne, a jednocześnie niezwykle skuteczne składniki to podstawa, w oparciu o którą tworzymy i wybieramy dla Ciebie nasze produkty. W tym celu współpracujemy tylko z najlepszymi markami m.in. Orientana, Biolaven, Joik, La-Le, Mydlarnia Cztery Szpaki.

Stawiamy na eko kosmetyki

Naturalne kosmetyki z roku na rok cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Jest dla nas ogromną satysfakcją, że wybieracie produkty, które są przyjazne naszej planecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kosmella oferuje zawsze:

  • Kosmetyki naturalne Dla Ciebie i Twojego domu

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Kosmella, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.