Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Krokusowe

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Krokusowe

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Ekodrogeria Krokusowe to sklep internetowy, w którym się zakochasz! Naturalne produkty do pielęgnacji ciała i środki czystości w ofercie drogerii powstały z troski o Twoje zdrowie, ale także z dbałości o środowisko naturalne. Odpowiedzialność społeczna za otaczające nas środowisko to jedna z misji sklepu Krokusowe. Pielęgnacja ciała i ekologiczne środki czystości w krokusowe.com Sklep internetowy krokusowe.com powstał w myśl popularyzacji używania naturalnych kosmetyków dla całej rodziny oraz produktów dla domu. Ekodrogeria Krokusowe oferuje tylko naturalne produkty, stworzone z wysokiej jakości naturalnych surowców. Znajdziesz tam pełną gamę produktów polskich ekomarek, takich jak: Mokosh, Biolaven, Hagi, Dolina Czeremchy czy Sensum Mare. Kosmetyki naturalne i wegańskie w ekodrogerii Krokusowe Asortyment sklepu krokusowe.com jest bogaty w kosmetyki do pielęgnacji ciała oraz makijażu. Jeśli na co dzień stosujesz tylko naturalne produkty, to z całą pewnością strony tej drogerii nie opuścisz pustymi rękami. Znajdziesz tam produkty topowych ekomarek Couleur Caramel i Ecocera do makijażu twarzy i oczu. Nie brakuje także produktów znanych marek kosmetyków wegańskich do pielęgnacji ciała i włosów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Krokusowe oferuje zawsze:

  • Od 4 lat, zajmujemy się naturalnymi produktami do pielęgnacji ciała i środkami czystości, które są przyjazne dla zdrowia i środowiska naturalnego.
  • Zwracamy szczególną uwagę, aby oferowane przez nas produkty stworzone były z wysokiej jakości naturalnych surowców.
  • Na naszych półkach znajdują się tylko naturalne produkty.
  • W naszym sklepie każde zamówienie jest traktowane indywidualnie i z należytą dbałością, tak aby zakupy on-line były dużą przyjemnością.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 60 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Krokusowe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.