Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kross

Uzyskaj aż do 6% zwrotu za zakup w Kross

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

KROSS to fascynująca opowieść o firmie i wizjonerze Zbigniewie Sosnowskim, który 30 lat temu postanowił zarazić Polaków miłością do rowerów.

Na początku lat 90-tych nie każde przedsięwzięcie było skazane na sukces.

Pan Zbigniew postanowił spróbować i otworzył sklep rowerowy w Przasnyszu, wiedział, że w następnych dekadach rower będzie nierozłączną częścią codziennego życia Polaków.

Przez lata ciężkiej pracy i długofalowej wiary w to, że każdy może być rowerzystą, przekształcił KROSS z małego sklepu rowerowego w czołowego producenta jednośladów w Europie.

Od momentu powstania pragnieniem KROSS jest być pierwszym, lepszym, żeby dawać rowerzystom najlepsze rowery do codziennej jazdy czy sportu wyczynowego.

Jednym z kluczowych parametrów dzisiejszych rowerów jest lekkość i wytrzymałość.

Doświadczenie zdobyte podczas profesjonalnych zawodów MTB oraz wkład naszych zawodników i technologów pomogły nam przy tworzeniu nowych, ultralekkich, profesjonalnych rowerów.

Posiadana technologia stawia KROSS w gronie nielicznych europejskich producentów ram z włókna węglowego.

TY RÓWNIEŻ MOŻESZ PRZYŁĄCZYĆ SIĘ DO DRUŻYNY KROSS !

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kross oferuje zawsze:

  • ŁĄCZYMY ROWERY Z LUDŹMI.
  • WIERZYMY, ŻE DZIELNY ROWERZYSTA DRZEMIE W KAŻDYM Z NAS.
  • JAKO JEDNA Z NIELICZNYCH FIRM W EUROPIE MAMY SWOJĄ WŁASNĄ FABRYKĘ CARBONU.
  • ROWERY Z ELEKTRYCZNYM WSPOMAGANIEM.
  • DOŻYWOTNIA OCHRONA.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Kross, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.