Księgarnia Internetowa PWN

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w Księgarnia Internetowa PWN

Przejdź do Księgarnia Internetowa PWN

Aktualne oferty od Księgarnia Internetowa PWN

  Oferta specjalna na podręczniki!

  3, 2, 1…Gotowi do szkoły! Oferta specjalna na podręczniki szkolne. Sprawdź szczegóły.

  Przeczytaj więcej

Księgarnia Internetowa PWN funkcjonuje na polskim rynku od 1997 roku. Wspiera edukację polskich studentów, naukowców oraz osób, które chcą poszerzać swoją wiedzę. W ofercie księgarni znajduje się niemal 200 tysięcy książek naukowych i beletrystyki, e-booków oraz zabawek edukacyjnych. Księgarnia PWN ma świadomość jak ważne jest dopasowanie sposobu edukacji do indywidualnych potrzeb, dlatego też jej wizją jest, aby każdy mógł uczyć się w wygodny dla siebie sposób.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 3.5% zwrotu za zakup w Księgarnia Internetowa PWN

Przejdź do Księgarnia Internetowa PWN

Poziomy zwrotu

 • Pozostałe kategorie

  3.5%
 • Książki naukowe

  2.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Księgarnia Internetowa PWN oferuje zawsze:

 • 200 tysięcy książek naukowych.
 • W-booki oraz zabawki edukacyjne.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Księgarnia Internetowa PWN, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Księgarnia Internetowa PWN

Księgarnia Internetowa PWN oferuje zwrot aż do 3.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Pozostałe kategorie

  3.5%
 • Książki naukowe

  2.5%

Więcej sklepów z kategorii Dzieci i Rozrywka i relaks