Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kursy Fundacja BLU

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Kursy Fundacja BLU

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Ucz się kiedy chcesz i jak chcesz, z naszym Reklamodawcą kursy.fundacjablu.pl! Poszerzaj swoją wiedzę z ekologii, zdrowego i aktywnego stylu życia, zdrowia psychicznego, dobrostanu oraz rozwoju i zarabiaj prowizję w programie partnerskim Kursy Fundacja BLU. Wygodna nauka z kursy.fundacjablu.pl Misją Fundacji BLU jest kształtowanie świadomego, sprawiedliwego i zrównoważonego społeczeństwa. Swoje działania opierają na trzech filarach: Edukacja Ekologiczna, Zdrowy Styl Życia, Rozwój osobisty i zawodowy. Na dostępnej platformie kursowej, możesz rozwinąć swoją wiedzę z trzech obszarów: ekologii, zdrowia oraz dobrostanu (samorozwój, zdrowie psychiczne). Ucz się tak, jak Ci wygodnie z kursy.fundacjablu.pl - jak, kiedy i gdzie chcesz! Kursy są dostępne w formie lekcji wideo i mają możliwość włączenia napisów. Do każdego zakupu otrzymasz dodatkowe materiały w formacie PDF, testy, dzięki którym sprawdzisz swoje postępy, oraz certyfikat na zakończenie kursu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kursy Fundacja BLU oferuje zawsze:

  • Edukacja Ekologiczna, Zdrowy Styl Życia, Rozwój osobisty i zawodowy.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Kursy Fundacja BLU, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.