Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

LANCERTO to moda męska w klasycznym, ponadczasowym wydaniu i tworzona w zgodzie z najnowszymi, światowymi trendami. Ubrania LANCERTO są szyte z najwyższą dbałością o szczegół.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 4.9% zwrotu za zakup w LANCERTO

Poziomy zwrotu

Ceny regularne 4.9%
Produkty w promocji 2.9%
Produkty z outletu 1.9%

Wszystkie poziomy zwrotów

LANCERTO oferuje zawsze:

  • Koszule, marynarki, płaszcze, kurtki.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w LANCERTO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w LANCERTO

LANCERTO oferuje zwrot aż do 4.9%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Ceny regularne 4.9%
Produkty w promocji 2.9%
Produkty z outletu 1.9%