Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Laurella

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Laurella

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Laurella to innowacyjna marka, dedykowana wyjątkowym kobietom, wyróżniająca się nie tylko autorskimi printami, bogatą gamą kolorystyczną i różnorodnością użytych materiałów, lecz także tworzeniem wyjątkowej społeczności klientek z różnych zakątków świata. Naszym celem jest spełnianie marzeń kobiet o pięknym wyglądzie i poczuciu wyjątkowości. Laurella zdobyła ogromne uznanie wśród swojej społeczności, która ceni nas za jakość, styl i transparentność komunikacji marki. Tworzymy odzież z pasją, śmiało eksperymentując ze wzorami, krojami i kolorami, aby dostarczać klientkom wyjątkowe kreacje. Stawiamy na indywidualność, dlatego nasze kolekcje są produkowane w ograniczonych ilościach, zapewniając wyjątkowość każdego modelu. Nasz zespół, mający swoją siedzibę w Poznaniu, składa się z profesjonalistów, w tym utalentowanych projektantów, grafików, fotografów i ilustratorów. Każdego dnia angażują się w tworzenie wyjątkowych kolekcji dla marki, wkładając swoje umiejętności i pasję w każdy detal.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Laurella oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 299 zł
  • Codzienne nowości

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 40 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Laurella, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.