Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Lidl winnica

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Lidl winnica

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Winnica Lidla – to portal rezerwacyjny, dzięki któremu możemy zarezerwować oraz odebrać i opłacić w swoim Lidlu alkohole z całego świata.

Sklep sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dzięki bogatemu wyborowi produktów.

Na portalu można zarezerwować zarówno wina, jak i alkohole mocne. Winnica Lidla to również ogromna dawka wiedzy, nie tylko o winie, ale również o alkoholach mocnych.

Dzięki artykułom dodawanym na bloga można zapoznać się ze szczegółowymi informacjami na temat każdego z trunków.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Lidl winnica oferuje zawsze:

  • Wybierz i zarezerwuj online
  • Odbierz i zapłać w sklepie Lidl

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 20 do 60 dni od zrealizowanej rezerwacji

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 35 dni

Po dokonaniu zakupu w Lidl winnica, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.