Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Light prestige

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Light prestige

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Lampy Light-Prestige, jesteśmy po to, by odpowiadać na Twoje potrzeby!

Lampy to nasz świat. Light-Prestige to centrum tego świata. Naszą firmę tworzą ludzie z pasją. Uwielbiamy pracę z klientem i doradztwo. Naszym oczkiem w głowie są jednak lampy. Te na pozór proste przedmioty to w dużej części dzieła sztuki wzornictwa użytkowego. Zachwycają nas zarówno projekty minimalistyczne, które w swej prostocie zawierają maksimum elegancji, jak i te w stylu vintage. Na przestrzeni wielu lat zbierania doświadczeń, zdążyliśmy nauczyć się zasad panujących na tym rynku. Wiemy jakimi kryteriami kierują się potencjalni klienci. Co się w ich oczekiwaniach zmieniło, a co pozostanie na stałe. Light-Prestige to dla wielu źródło inspiracji. Dla nas zaś potężna dawka pozytywnej energii. Energii, która daje światło!

Asortyment to nasze bogactwo

Mając na względzie kryteria, którymi kierują się klienci, staramy się wciąż rozwijać. Jak mówi przysłowie, kto się nie rozwija ten stoi w miejscu. Hołdując tej zasadzie, szukamy u producentów nowinek designerskich i technicznych. Wdrażamy nowe systemy i szkolimy personel. Wszystko po to, by najlepiej sprostać wymaganiom naszych klientów. Z jednej strony szukamy rozwiązań nieszablonowych. Z drugiej zaś, mamy w swej ofercie produkty flagowe, tzw. bestsellery, które swą popularność zawdzięczają uniwersalności. Produkty, które z przekonaniem polecamy sprawdzają się we wszystkich wnętrzach.

Doceniamy lojalność naszych klientów

Branża e-commerce to trudny rynek. Mimo tego, że znamy reguły tej gry, od strony klienta nieustannie badamy preferencje i wychodzimy im naprzeciw. W odpowiedzi na ich oczekiwania stworzyliśmy system promocji, który docenia lojalność kupującego. Proponujemy zniżki niespotykane w innych sklepach. Premiujemy zakupy większej liczby produktów. Patrzymy przez pryzmat klienta, ponieważ wierzymy, że tylko zadowolony klient to klient na lata!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Light prestige oferuje zawsze:

  • Light - Prestige uznano za e-Gazelę Biznesu!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Light prestige, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.