Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

LileTink

Zyskaj 4% cashback za zakupy w LileTink

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Producent oryginalnych nosidełek dla małych zwierząt, które podbiją świat! LileTink to wyjątkowa polska firma. Inicjatywa dwóch nowoczesnych kobiet, prywatnie przyjaciółek i mam, które jako pierwsze nie tylko dostrzegły potrzeby właścicieli małych psów i ich pupili, ale zaproponowały wyjątkowe rozwiązanie – nosidełko dla psów w formie designerskiej torby, które okazało się sukcesem. Dziś z toreb dla psów LileTink wyglądają na świat międzynarodowe psie i kocie pyszczki. Używają ich właściciele czworonogów na kilku kontynentach – w Europie, w USA, w Azji i Australii. Nosidełko z dumą prezentowane jest na czerwonych dywanach przez celebrytów i osoby znane ze świata mediów, kultury i show biznesu. Nosidełko LileTink doceniła również branża – w 2018 roku w plebiscycie branży zoologicznej zastało okrzyknięte przez magazyn Zoo Branża Produktem Roku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

LileTink oferuje zawsze:

  • Made in Poland - DOSKONAŁA JAKOŚĆ W STANDARDZIE
  • Pokochasz od pierwszego noszenia.
  • Innowacyjne nosidełko w formie designerskiej torby – dla psów małych ras i szczeniaków, a także dla kotów, królików, fretek czy łasiczek.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w LileTink, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.