Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Link 4

Zyskaj 42,50 zł cashback za zakupy w Link 4

Początkowo kwota cashbacku będzie widoczna jako 0 złotych, Wysokość cashbacku zostanie skorygowana do 15-stego następnego miesiąca.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
LINK4 Towarzystwo Ubezpieczeń SA jest wiodącą, stale rozwijającą się firmą na polskim rynku ubezpieczeń. Oferuje swoim klientom zakup polisy bez wychodzenia z domu - przez Internet lub telefon. W LINK4 znajdziesz kompleksową ochronę w różnego rodzaju sytuacjach. Kalkulator OC i AC to gwarancja znalezienia naprawdę dobrej oferty i zabezpieczenia w każdej sytuacji. LINK4 to również gwarancja sprawnej obsługi - od wyboru ubezpieczenia do likwidacji szkody i obsługi posprzedażowej. Kalkulator OC to narzędzie, dzięki któremu wybierzesz i wykupisz polisę dopasowaną do Twoich potrzeb.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Link 4 oferuje zawsze:

  • Ubezpieczenie auta.
  • Ubezpieczenie domu.
  • Ubezpieczenie turystyczne.
  • Dodatkowa ochrona dla mamy i dziecka.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Link 4, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.