Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Link4 Mama

Uzyskaj 20 zł zwrotu za zakupy w Link4 Mama

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie za każdy prawidłowy wniosek, pod warunkiem, że dane podane w formularzu będą poprawne, do Użytkownika uda się dodzwonić Reklamodawcy, a Użytkownik potwierdzi dane kontaktowe i zainteresowanie ofertą.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Ubezpieczenia LINK4 Mama są stworzone specjalnie dla rodziców i dzieci z myślą o ich spokoju, bezpieczeństwie i zdrowiu.

Ty też czasem czujesz strach? Każda mama tak ma! Dołącz do grona mam, dla których razem z Pauliną Krupińską stworzyliśmy ofertę pełną wsparcia i zrozumienia.

Razem możemy stawić czoła strachom i wspólnie je oswoić, dlatego #niebojsiebac.

Przy zakupie ubezpieczenia LINK4 Mama, można otrzymać bon do Rossmann o wartości 50 zł!

Ubezpieczenie dla mamy

Nikt nie jest w stanie zastąpić mamy w opiece nad jej dziećmi. Niestety czasem zdarzają się sytuacje, w których przyda Ci się pomoc.

Ubezpieczenia dla dziecka

Robisz wszystko, żeby zapewnić swoim dzieciom jak najlepszą opiekę. Ale czasem są sytuacje, w których możesz potrzebować pomocy finansowej, np. zachorowanie na sepsę czy pneumokoki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Link4 Mama oferuje zawsze:

  • Zdrowie mamy
  • Zdrowie urwisa
  • Szybka pomoc dla mamy
  • Szybka pomoc dla dziecka
  • NNW dziecka
  • Pomoc prawnika

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Link4 Mama, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.