Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

LOT

Zyskaj 10 zł cashback za zakupy w LOT

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
LOT to narodowy przewoźnik Polski i najważniejsze linie lotnicze w kraju. W sklepie LOT-u znajdziesz bilety lotnicze do wielu miejsc w Europie, Ameryce Północnej, Afryce i Azji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

LOT oferuje zawsze:

  • Oficjalny sklep online z biletami lotniczymi LOT.

Ważne informacje

Zwrot oferowany jest za zakup biletów lotniczych. Czas do wypłaty cashbacku liczony jest od dnia wykupienia i wykorzystania biletu. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowany lot z zebranych punktów czy też inne bonusowe rezerwacje. Zwrot naliczany jest od ceny bazowej biletu - bez podatków czy opłat lotniskowych.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni od dnia wykorzystania biletu

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 66 dni

Po dokonaniu zakupu w LOT, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.