Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

W sklepie Magiczne-Indie.pl znajdziesz pochodzące z Indii naturalne ziołowe kosmetyki, produkty spożywcze, zioła oraz herbaty oparte na starych indyjskich recepturach, od najlepszych indyjskich producentów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Magiczne-Indie.pl

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w Magiczne-Indie.pl

Magiczne-Indie.pl oferuje zawsze:

  • Kosmetyki, produkty spożywcze, przyprawy od najlepszych indyjskich producentów.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Magiczne-Indie.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Uroda i Zdrowie i Usługi i Prenumeraty