Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Mali Wirtuozi

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Mali Wirtuozi

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Mali Wirtuozi PL MaliWirtuozi.pl, to pluszowe odpowiedniki najsłynniejszych kompozytorów - Chopina, Mozarta i Beethovena. Muzyczne Misie, to jednak coś więcej niż zwykłe przytulanki. Mogą wspomagać rozwój dziecka w wielu aspektach. Rozwój emocjonalny, umysłowy, motoryczny, wrażliwość muzyczna - aspekty edukacyjne tych zabawek są ogromnie ważne. Każdy z misiaków, to uroczo zapakowany, ponadczasowy prezent, wspaniały zarówno dla dziewczynek i chłopców od urodzenia przez wiele lat. To podarunek wspomagający rozwój mózgu i rozbudzający wrażliwość na muzykę. Sklep posiada 3 unikatowe Misie - Amadeusza (Mozarta), Fryderyka (Chopina) oraz Ludwiga (Beethovena). Swoim wyglądem przypominają znanych kompozytorów, a każdy z nich gra 40 minut muzyki klasycznej. Zakup na MaliWirtuozi.pl to gwarancja wyysłki w 24h. Produkt można zwrócić w ciągu 14 dni od daty zakupu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Mali Wirtuozi oferuje zawsze:

  • Muzyczne zabawki dla niemowląt i małych dzieci

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Mali Wirtuozi, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.