Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Manunatu

Zyskaj 2,12% cashback za zakupy w Manunatu

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

PRODUCENT POLSKICH KOSMETYKÓW WEGAŃSKICH

NASZA MANUFAKTURA

Manu Natu to Warszawska manufaktura kosmetyków, która powstała z miłości do naturalnej pielęgnacji oraz ochrony środowiska. Celem naszego zespołu jest tworzenie produktów opartych na składnikach naturalnych przy jednoczesnej trosce o środowisko. Wierzymy, że o skuteczności kosmetyków nie decyduje ilość składników, ale ich jakość. To wszystko udało nam się osiągnąć wykorzystując zimno tłoczony olej konopny, który jest składnikiem wszystkich naszych produktów. Jest on bogaty w kwasy tłuszczowe omega 3 i 6 i nie zatyka porów. Posiada przy tym działanie intensywnie nawilżające i odżywiające skórę oraz włosy. Dlatego też jeden składnik posiadający tak wiele właściwości i wyjątkowy zapach delikatnej nuty siana już na zawsze odmieni oblicze Twojej codziennej pielęgnacji.

NASZE PRODUKTY

W naszej ofercie posiadamy kosmetyki ułatwiające codzienną, kompleksową pielęgnację – mydła, szampony, balsamy oraz kremy. Do ich produkcji, oprócz oleju konopnego wykorzystujemy naturalne i skuteczne składniki, opierając się głównie na olejach (kokosowym, rozmarynowym, migdałowym, z dzikiej róży, rokietnikowym, makowym) oraz masłach (Shea, kakaowym).

WYJĄTKOWE SKŁADNIKI

Kosmetyki Manu Natu są naturalne, nie ma w nich miejsca na sztuczne konserwanty,dlatego ich okres przydatności jest krótki. Proces produkcji odbywa się na bieżąco, produkty nie są magazynowane, ale prosto z manufaktury wysyłane do klienta.

Olej konopny, którego używamy jest produktem polskim. Pozyskiwany jest z przemysłowych konopi włóknistych uprawianych przez polskich rolników. Dzięki wykorzystaniu lokalnych produktów ograniczamy nasz ślad węglowy. Dodatkowo plantacja konopi przemysłowych w porównaniu z lasem tej samej wielkości pochłania znacznie więcej dwutlenku węgla i produkuje ogromne ilości tlenu.

LESS WASTE & ECO FRIENDLY

Kosmetyki Manu Natu są wegańskie. Tworząc kierowaliśmy się zasadami less-waste i eco-friendly, dlatego nasze opakowania przeznaczone są w 100% do recyklingu. Wierzymy jednak, że już niedługo zostaną one zastąpione opakowaniami składającymi się w całości z surowców roślinnych. Jak chcemy to osiągnąć? 10% zysku ze sprzedaży produktów pragniemy przeznaczyć na rozwój produkcji bioplastiku z konopi przemysłowych, co będzie pierwszym przedsięwzięciem tego typu na terenie naszego kraju. Bioplastik jest ekologiczną alternatywą dla zwykłego plastiku, wygrywa z nim pod każdym względem. Nadaje się przy tym do recyklingu oraz ulega biodegradacji w bardzo krótkim czasie. Jest lekki i jednocześnie bardzo wytrzymały, nietoksyczny, a do jego produkcji nie wykorzystuje się paliw kopalnych i w całości produkowany jest z surowców roślinnych.

Stosując nasze kosmetyki poprawisz stan skóry i włosów, ale również pozytywnie wpływasz na nasze wspólne środowisko. W imieniu własnym oraz Matki Ziemi – dziękujemy!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Manunatu oferuje zawsze:

  • MANUFAKTURA NATURY
  • W ZGODZIE Z NATURĄ
  • NATURALNE PRODUKTY
  • PRODUKT POLSKI

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Manunatu, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.