Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

MASS Denim

Uzyskaj 2,4% zwrotu za zakupy w MASS Denim

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Własny, oryginalny styl jest jednym z najważniejszych wyznaczników w życiu młodych ludzi. Dzisiejsze czasy ukierunkowały ich na indywidualność, nikt nie chce już podążać za ogólnie przyjętymi trendami. Najważniejsza stała się samodzielność w doborze strojów, niż próba zaimponowania grupie czy znajomym. Młodzież, niejednokrotnie, szuka nowych, interesujących możliwości, które sprawią, że nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Gdzie jednak kupują wymarzone ubrania? Wycieczki po galeriach handlowych, już dawno, przestały być formą spędzenia wolnego czasu, a stały się raczej symbolem nudy i braku lepszych pomysłów. Zdecydowanie, największą rolę w udziale zakupowym na rynku mody młodzieżowej, pełni internet. Tam, wszystko jest na wyciągnięcie ręki, a raczej… palca! Jednym ze sklepów, które zdecydowanie warto tu polecić, to MASSDNM.

Sklep ten jest jedynym oficjalnym przedstawicielem marki MASS Denim, jednej z najbardziej znanych wśród fanów streetwearu. Kolekcje tworzone są we współpracy z wieloma znanymi artystami, takimi jak Guru, DJ Premier czy OSTR. MASSDNM, ma w swoim asortymencie różnego rodzaju odzież, jak bluzy, koszule, kurtki czy spodnie, oraz, szereg różnego rodzaju dodatków, czapki, plecaki, portfele czy paski. Zdecydowanie, każdy młody człowiek, znajdzie w jego ofercie coś interesującego. Jeżeli chcesz poczuć się w stu procentach sobą, już teraz powinieneś poznać produkty MASSDNM!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

MASS Denim oferuje zawsze:

  • Sklep odzieżowy online
  • 14 dniowy zwrot towaru

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w MASS Denim, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.