Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Maylily

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Maylily

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
MAYLILY to polska marka premium, produkująca akcesoria dla dzieci i kobiet. W ofercie znajdują się m.in. produkty wyprawkowe (m.in. kocyki, ręczniki, pieluszki), akcesoria sezonowe (takie jak czapki, śpiworki do wózka),zestawy prezentowe, zabawki dla niemowląt oraz akcesoria dla kobiet. Marka istnieje od 2012 roku i dynamicznie rozwija się nie tylko na polskim rynku, ale też za granicą. Najważniejsze filary filozofii marki to: jakość, delikatność i estetyka produktów. Mocno akcentuje także zrównoważony rozwój i działania proekologiczne. Kluczowe zalety sklepu to: - szeroka oferta pozwalająca skompletować przyszłym rodzicom całą wyprawkę - chętnie wybierane gotowe zestawy prezentowe - wiele produktów z opcją personalizacji (haft lub grawer) - produkcja 100% w Polsce - świetna jakość produktów - akcesoria sezonowe – bardzo pożądane przez rodziców w danym okresie roku - zwrot produktów do 30 dni - łatwa wymiana produktu.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Maylily oferuje zawsze:

  • Bezpłatna dostawa dla zamówień powyżej 199 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 44 dni

Po dokonaniu zakupu w Maylily, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.