Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

mBank - mKonto Intensive

Zyskaj 175 zł cashback za zakupy w mBank - mKonto Intensive

Zwrot zostanie przyznany za otwarte konto i dodatkowy warunek. Na otwartym rachunku zostanie zrealizowanych co najmniej jedna (1) transakcja w miesiącu otwarcia rachunku lub w jednym z dwóch pierwszych miesięcy po otwarciu rachunku. (transakcje bezgotówkowe i/lub przelew inicjowany przez klienta, nie wliczamy przelewów wewnętrznych). Dotyczy nowego klienta (takiego, który nigdy wcześniej nie był klientem mBanku.)
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Nawet 200 zł premii! mKonto Intensive to także 0 zł za wypłaty z bankomatów na całym świecie, 0 zł za podstawową kartę debetową, brak opłat za 3 przelewy ekspresowe w miesiącu, bezpłatne przelewy krajowe przez internet.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 90 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w mBank - mKonto Intensive, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.