Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Media Expert

Zyskaj aż do 1,9% cashback za zakupy w Media Expert

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Media Expert to dynamicznie rozwijająca się sieć elektromarketów.

Specjalizujemy się w dostarczaniu klientom RTV I AGD, multimediów, telewizorów smart, laptopów, tablety, smartfonów, sprzętu fotograficznego, RTV i AGD, a w wybranych sklepach również rowery, skutery, quady, elektronarzędzia, sprzęt relaksacyjny oraz sprzęt do pielęgnacji ogrodów.

Są liderem na rynkach lokalnych, oferując klientom największy wybór elektroniki użytkowej w najniższych cenach, 24 godziny na dobę.

Dla wygody Klientów zapewniają jest transport i serwis, utylizację starego sprzętu, liczne promocje oraz realizację indywidualnych zamówień.

Media Expert przywiązuje szczególną uwagę do bezpieczeństwa zakupów i realizowanych transakcji.

Partnerami strategicznymi marki w kontekście usług ratalnych są renomowane i sprawdzone instytucje finansowe.

Klienci mają również szansę przedłużenia "Gwarancji Plus", zapewniającą bezpieczeństwo i wygodę oraz bogaty pakiet usług instalacji i konfiguracji sprzętu od zmywarek, kuchenek, pralek poprzez telewizory i kina domowe po laptopy.

Tysiące produktów jest na wyciągnięcie Twojej ręki!

Dzięki Refunder zyskujesz zwrot gotówki do ręki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Media Expert oferuje zawsze:

  • Sprzedaż dla firm i instytucji!
  • Karty podarunkowe Media Expert.
  • Darmowy transport! Złóż zamówienie w Internecie, a dostarczymy je w najwygodniejszy dla Ciebie sposób!
  • Odbiór za godzinę! Zamów na mediaexpert.pl, wygodnie i bezpiecznie i odbierz za godzinę w dowolnym sklepie stacjonarnym!
  • Dostawa dziś! Złóż zamówienie do godziny 12:30, a dostarczymy je jeszcze tego samego dnia pod wskazany adres!
  • Dostawa jutro! Dostarczymy twoje ekspresowe zamówienie już na następny dzień roboczy!
  • Raty 0%! Elastyczne- sam wybierasz sposób zakupu i liczbę rat. Szybkie i proste -minimum formalności i decyzja nawet w 2 minuty!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 43 dni

Po dokonaniu zakupu w Media Expert, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.