Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Mi-Home

Zyskaj aż do 2,5% cashback za zakupy w Mi-Home

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Kto pierwszy, ten najlepszy

Smartfony oraz inteligentne urządzenia Xiaomi są znane i cenione na całym świecie, a nasz sklep w znaczącym stopniu przyczynił się do spopularyzowania produktów tej marki w Polsce.

Jesteśmy nie tylko pierwszą oficjalną dystrybucją tego sprzętu, ale także po dziś dzień szczycimy się pozycją największego sklepu internetowego Xiaomi w naszym kraju.

Oficjalny start strony Mi-Home.pl miał miejsce 7 stycznia 2018 roku i już wtedy nasi klienci otrzymali dostęp do najlepszych produktów w najniższych cenach.

Pomimo tego nie spoczywamy na laurach i ciągle rozbudowujemy ofertę o najnowsze pozycje z repertuaru smartfonów Xiaomi i POCO, inteligentnych urządzeń, telewizorów, a nawet tabletów czy szerokiego spektrum akcesoriów.

Ciągły rozwój doprowadził do rozszerzenia naszych usług na Rumunię oraz Węgry. Pomimo znacznej ekspansji firmy, nasze usługi pozostają ściśle ukierunkowane w stronę klienta, dzięki czemu kupując na Mi-Home.pl, możesz liczyć na indywidualne i profesjonalne podejście.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Mi-Home oferuje zawsze:

  • Inteligentny sprzęt na każdą okazję

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Mi-Home, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.