Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Microsoft jest wiodącym na świecie producentem oprogramowania Microsoft Office i systemów operacyjnych. Microsoft Store oferuje sprzedawców , takich jak Office i Windows. Oprócz szerokiej gamy produktów , Microsoft Store oferuje także ma wiele atrakcyjnych promocji i kampanii

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 4.3% zwrotu za zakup w Microsoft

Poziomy zwrotu

Office 365 (miesięczna subskrypcja) 9.50 zł
Office 365 (roczna subskrypcja) 19 zł
Zakup aplikacji, gry, filmu, 4.3%

Wszystkie poziomy zwrotów

Microsoft oferuje zawsze:

  • Oprogramowanie, gry i system operacyjny

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Microsoft, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Microsoft

Microsoft oferuje zwrot aż do 4.3%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Office 365 (miesięczna subskrypcja) 9.50 zł
Office 365 (roczna subskrypcja) 19 zł
Zakup aplikacji, gry, filmu, 4.3%
Office (non-subscription) 3%
Xbox Console i Gry 1.2%
Surface Studio 1.2%
Xbox Live Gold 1.2%