Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

MikeSport

Zyskaj 5% cashback za zakupy w MikeSport

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Kochasz aktywny tryb życia i sportową rywalizację? Zmotywuj się do coraz lepszych wyników i łamania swoich barier z nowym programem partnerskim MikeSport.

Sklep sportowy mikesport.pl - Najlepszy sklep dla rowerzystów i biegaczy

W sklepie internetowym mikesport.pl znajdziesz szeroki wybór produktów, przeznaczony do każdego rodzaju treningu, zarówno dla osób początkujących jak i tych bardziej zaawansowanych. MikeSport pomoże Ci trenować w każdych warunkach - deszcz, słońce, silny wiatr? Z MikeSport żadna pogoda nie jest zła do uprawiania sportu i rozwijania swoich pasji.

mikesport.pl - dla tych, którzy wymagają więcej

MikeSport to odzież sportowa, obuwie i akcesoria najwyższej jakości, które z łatwością sprostają oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Na mikesport.pl znajdziesz odzież kolarską, buty i akcesoria rowerowe, produkty do biegania, na narty i do uprawiania wielu innych aktywności fizycznych w terenie. MikeSport to atrakcyjne ceny, szybka realizacja zamówienia i najmodniejsze kolekcje sportowe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

MikeSport oferuje zawsze:

  • Bogatą ofertę
  • Wysoka jakość

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w MikeSport, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.