Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Milagro

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Milagro

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Światło, czyli jak budować przestrzeń przez nastrój

Bez względu na to na jaką aranżację wnętrza się zdecydujesz, żadna nie będzie pełna bez odpowiedniego oświetlenia. Światło tworzy klimat wnętrza. Pozwala się zrelaksować lub dodaje energii. W zależności od doboru oświetlenia, to samo pomieszczenie może w jednej chwili z romantycznego zacisza, stać się pokojem dziennym.

Milagro to miejsce dla pasjonatów designu. Jesteśmy zafascynowani wzornictwem i niebanalnymi rozwiązaniami. Uwielbiamy pracować ze światłem. Zależy nam, aby oferta, którą każdego dnia uzupełniamy odpowiadała gustom szerokiej liczby odbiorców. Dumnie prezentujemy nasze produkty, bo wierzymy, że wartość sztuki użytkowej powinna mieć odzwierciedlenie w jej jakości.

Oświetlenie do sypialni w ofercie Milagro

Światło sypialni to prawdziwe wyzwanie architektoniczne. Jest przynajmniej kilka powodów, by spokojnie to wyzwanie przeanalizować. Poczynając od barwy oświetlenia, a kończąc na liczbie źródeł światła. Sypialnia to pomieszczenie łączące wiele funkcji. Każda z nich powinna być we właściwy sposób zaakcentowana. Oświetlenie główne zajmuje zazwyczaj centralne miejsce i powinno być maksymalnie zbliżone swą barwą do światła dziennego. Oświetlenia punktowe. Mają podkreślać wybrane elementy, zwracać uwagę na ozdobę lub podkreślić głębię danego miejsca.

Sypialnianym must be są oczywiście wszelkiego rodzaju lampki nocne. We własnych zasobach posiadamy wszystkie wymienione rodzaje lamp. Nasi klienci nie tracą, zatem czasu na poszukiwania kilku różnych dostawców. Milagro to czysta przyjemność urządzania!

Lampy zewnętrzne, czyli jak stworzyć ogród na nowo

Ogród to osobny świat rządzący się własnymi prawami. Słoneczne promienie w ciągu dnia, pięknie podkreślają jego uroki. Jednak gdy dzień się kończy zdani jesteśmy na światło sztuczne. Tutaj znowu pojawiają się dylematy. Jaka forma oświetlenia jest właściwa?

Czy rozmieszczenie lamp w ogrodzie ma znaczenie? To pytania, z którymi najczęściej spotykamy się, współpracując z właścicielami przydomowych altan, tarasów lub balkonów. Użytkowość tych przestrzenie dzięki montowanym lampom diametralnie się zmienia. Umiejętnie oświetlony ogrody staje się zewnętrznym pokojem. W takim przypadku piękny, ciepły wieczór to najprzyjemniejszy moment dnia.

Milagro – czyli profesjonalna odpowiedź na profesjonalne pomysły

Pasja lubi wyzwania. Milagro się ich nie boi. Oferta, którą prezentujemy wciąż wzbogacamy o prawdziwe dzieła sztuki. Milagro by Maciej Zień, to jedna z takich propozycji. Lampy stworzone przez czołowego, polskiego projektanta to wyjątkowa gratka dla miłośników gatunku. Praca z tej klasy artystą to dla nas nobilitacja, która motywuje do wysiłku, ale i daje satysfakcję. Jeżeli szukasz więc oryginalności ubranej w elegancję, zapraszamy!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Milagro oferuje zawsze:

  • IM WIĘCEJ KUPUJESZ TYM WIĘCEJ ZYSKUJESZ do 1 zł > 10% | od 200 zł > 20%

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Milagro, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.