Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

200 zł z kontem Banku Millennium! Skorzystaj z promocji i odbierz premię. Złóż wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą do 27 marca 2020 r. i podpisz umowę najpóźniej do 31 marca 2020 r. Zaakceptuj Regulamin promocji i wyraź wymagane w Regulaminie zgody. Załóż aplikację mobilną. W kwietniu, maju i czerwcu spełnij warunki aktywności. Po spełnieniu warunków promocji otrzymasz premię prosto na Twoje nowe konto w Banku Millennium! Zwrot za założenie Konta 360° lub Konta 360° Student przyznane będzie za poprawne otwarcie konta, na którym Klient dokona min. 1 płatności kartą wydaną do konta lub BLIK w kwietniu 2020 r. oraz w tym samym miesiącu uzyska wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Dodatkowo Klient musi być nowym Klientem Banku (nie mógł posiadać żadnego produktu w okresie do roku wstecz od momentu wysłania wniosku, wliczając w to pełnomocnictwa).

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 32.50 zł zwrotu za zakup w Millenium Konto 360° w promocji

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Wynagrodzenie przyznane będzie za każdy poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie otwarte konto, na którym Klient dokona min. 1 transakcji kartą lub BLIK w czerwcu 2019 roku oraz w tym samym miesiącu uzyska wpływ na konto w wysokości min. 1000 zł. Aby wniosek został zaakceptowany przez Bank, Klient musi być nowym Klientem Banku (nie mógł posiadać żadnego produktu w okresie do roku wstecz od momentu wysłania wniosku, wliczając w to pełnomocnictwa). Klient nie mógł również korzystać wcześniej z żadnej promocji z bonusem 200 zł od Banku Millennium.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Millenium Konto 360° w promocji, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.