Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Miloo Home

Uzyskaj 2% zwrotu za zakup w Miloo Home

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Wszystko ma swoją historię. Historia marki Miloo Home zrodziła się z miłości do piękna i podróży. To właśnie w najdalszych zakątkach świata, w dużych i małych zakładach tkackich nasi projektanci odkrywają tkaniny, tekstury, wzory i kolory, które potem znajdują odzwierciedlenie w – często ręcznie wykonanych – meblach i akcesoriach. Tworząc markę Miloo Home, a także wybierając meble i dodatki do naszych kolekcji. Każdego dnia staramy się udowadniać, że piękno może być obecne w przedmiotach codziennego użytku. Dlatego w naszym portfolio znajdują się nie tylko eleganckie meble, ale też wszystkie dodatki – szczegóły, które stanowią nieodłączną część historii – dywany, lampy, narzuty, poduszki, kosze, a nawet kuchenne akcesoria i dekoracyjne gadżety. Co ważne, ponadczasowy design i wysoka jakość wykonania pozwalają zachować piękno ukryte w meblach Miloo Home na wiele lat. Bo przecież każde wnętrze ma swoją historię. Historię, która nie powstaje jednego dnia.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Miloo Home oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa do salonu
  • 14 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Miloo Home, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.