MIVO

Uzyskaj 2.75% zwrotu za zakup w MIVO

Przejdź do MIVO

Mivo to sklep z pięknymi i wygodnymi butami najbardziej znanych światowych marek. Znajdziesz w nim obuwie nie tylko dla kobiet, mężczyzn, ale i dzieci. Asortyment dobierany z niezwykłą starannością, pełen produktów najlepszych obuwniczych marek jak Geox, Tommy Hilfiger, New Ballance, Converse, Mel, Clarks, Vans i innych słynnych na całym świecie. Oprócz butów sklep oferuje też torebki, apaszki i inne akcesoria.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.75% zwrotu za zakup w MIVO

Przejdź do MIVO

MIVO oferuje zawsze:

  • Damskie, męskie i dziecięce obuwie od najlepszych marek
  • Darmowa dostawa
  • 100 dni na zwrot lub wymianę

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w MIVO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria i Uroda i Zdrowie