Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Mivo to sklep z pięknymi i wygodnymi butami najbardziej znanych światowych marek. Znajdziesz w nim obuwie nie tylko dla kobiet, mężczyzn, ale i dzieci. Asortyment dobierany z niezwykłą starannością, pełen produktów najlepszych obuwniczych marek jak Geox, Tommy Hilfiger, New Ballance, Converse, Mel, Clarks, Vans i innych słynnych na całym świecie. Oprócz butów sklep oferuje też torebki, apaszki i inne akcesoria.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w MIVO

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

MIVO oferuje zawsze:

  • Damskie, męskie i dziecięce obuwie od najlepszych marek
  • Darmowa dostawa
  • 100 dni na zwrot lub wymianę

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w MIVO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.