MK Cafe Fresh

Uzyskaj 6 zł 7.50 zł zwrotu za zakup w MK Cafe Fresh

Przejdź do MK Cafe Fresh

Aktualne oferty od MK Cafe Fresh

  Podróże z Kawą: rabat -20% + zwiększony zwrot!

  Podróże z Kawą: -20% zniżki na nieprzeceniony asortyment przy zakupach od 70 zł! + Tylko w sierpniu zwrot 7,5 zł!

  Przeczytaj więcej

  Kawa za 1 grosz!

  Przy zakupach od 150 zł Brazil Mogiana za 1 grosz! Sprawdź szczegóły.

  Przeczytaj więcej

PODRÓŻE Z MK CAFE!
Tylko w sierpniu: zwiększony cashback aż do 7,5 zł!


Manufaktura MK Cafe Fresh to wieloletnie doświadczenie ludzi i najwyższej jakości sprzęt. Specjalnie dla swoich klientów stworzyli od podstaw kameralną i nowoczesną palarnię kawy, w której profesjonalizm i wiedza doświadczonego producenta spotykają się z indywidualnym podejściem do każdej wypalanej partii kawy. Nad jej jakością czuwają doświadczeni bariści oraz mistrzowie palenia kawy (prażalnicy), którzy dbają o to, żeby zamawiana przez Ciebie kawa była komponowana z najlepszych gatunkowo ziaren.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 6 zł 7.50 zł zwrotu za zakup w MK Cafe Fresh

Przejdź do MK Cafe Fresh

MK Cafe Fresh oferuje zawsze:

 • Świeżo palone, autorskie mieszanki kaw (blends) lub kawy jednorodne (origins) z najsłynniejszych kawowych regionów świata.
 • Bezpłatna dostawa od 50 zł.
 • Wysyłka w 24h.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Dzielenie zakupów w celu zdobycia wyższego cashbacku jest niedozwolone.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w MK Cafe Fresh, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród, Podróże i Rozrywka i relaks