MOODO

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w MOODO

Przejdź do MOODO

Aktualne oferty od MOODO

Marka MOODO zadebiutowała na polskim rynku siedem lat temu, obecnie posiada 140 salonów w całym kraju. Oferowane przez nią kolekcje odzieży damskiej to nawiązanie do nowoczesności i energetycznego looku zgodne z aktualnymi trendami.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w MOODO

Przejdź do MOODO
1 recenzje

MOODO oferuje zawsze:

  • Nowoczesna odzież damska i akcesoria

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w MOODO, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

1 recenzje
(0)  
(0)  
(0)  
(0)  
Asortyment: Czas dostawy: Sklep internetowy: Użyteczność:

Recenzje (1)

2019-02-14

Karolina D. Zweryfikowany kupujący

Bardzo często kupuję w Moodo,

Bardzo często kupuję w Moodo, mimo iż sklep nie oferuje bezwzględnie darmowej dostawy. Ubrania jakościowo przypominają te z H&M - po praniu często robią się krzywe, ale z części jestem naprawdę zadowolona. Cenowo jest super!

Asortyment:

Użyteczność:

Czas dostawy:

Sklep internetowy:

Urządzenie: Komputer

Doświadczenie z zakupami online: 11-15 razy/rok

Wiek: 31-40

Płeć: Kobieta

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria