Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Multikino

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Multikino

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Multikino

W Multikino przy zakupie biletów na film, każdy może się cieszyć zwrotem części kosztów. Najnowsze, najbardziej popularne i ekscytujące produkcje filmowe zobaczysz właśnie w tej sieci kin. Dzięki obecność w większości większych polskich miast, właściwie każdy może skorzystać z tej promocji.

Bilety do kina w naprawdę dobrych cenach!

Multikino jest to jedna z największych sieci kin w Polsce. Pierwsze kino powstawało już w 1998 w Poznaniu zapewniając nieustanną rozrywkę mieszkańcom miasta. Dzięki obecności tej firmy w prawie każdym większym polskim mieście, każdy ma szansę zobaczenia najnowszych produkcji filmowych w dniu premiery. Dodatkowo dla klientów Orange, firma stworzyła środową promocję, dzięki której dwa bilety do kina otrzymasz w cenie jednego, a popcorn kupisz z 15% zniżką. Ponadto kino otwarte jest na rezerwacje grupowe, które mogą okazać się tańsze. Prawdziwą gratką, zarówno dla dzieci jak i rodziców, jest możliwość zorganizowania urodzin w kinie.

Światowe premiery i maratony filmowe

Jesteś prawdziwym fanem filmów? Zawsze czekasz na największe światowe premiery? Multikino oferuję największe oraz najbardziej popularne światowe premiery i maratony filmowe. W Multikinie zobaczycie najważniejsze mecze piłki nożnej, spektakularne koncerty, czy spektakle teatralne. Żadne inne kino nie oferuję tak szerokiego wyboru. Ponadto firma cyklicznie zapewnia widzom maratony filmowe, które są prawdziwą gratką dla miłośników kina. Masz ochotę spędzić noc w kinie w towarzystwie znajomych oraz wielkich produkcji filmowych? Zapisz się do newslettera, a z pewnością nie ominą Cię najnowsze promocje i wydarzenia. Oprócz tego kino zapewnia szeroką bazę promocji dostępnych każdego dnia tygodnia, dzięki czemu można obniżyć cenę biletów. Odwiedź stronę Multikina i poznaj szczegóły.

Multikino - zabierz swoich znajomych do kina!

Często zastanawiasz się, co robić w deszczowe, zimne weekendowe popołudnia? Dobrze trafiłeś, zawsze możesz urozmaicić swój czas wypadem do Multikina na ulubiony seans. A może jesteś wielkim pasjonatem filmów oraz dobrego kina? Również dla Ciebie Multikino przygotowało wspaniałe promocje. Wystarczy jedynie śledzić najnowsze wiadomości, a bilety w naprawdę atrakcyjnej cenie mogą być Twoje. W Multikinie każdy znajdzie dla siebie odpowiedni seans, bardzo szeroki wybór filmów to zdecydowanie najmocniejsza strona kina. W repertuarze znajdują się dobre propozycję za równo dla młodszych, jak i starszych klientów. Najwyższa jakość oraz doskonała obsługa to dwa główne atuty tej sieci kin. Kup bilety przez internet i przekonaj się sam.

Cashback na bilety do Multikina razem z Refunder

Otrzymaj zwrot części kosztów za zakupione bilety do kina od Refunder. Każda osoba robiąca zakupy w 1377 znanych i zaufanych sklepach może liczyć na casbhack. Refunder oferuję również zwrot kosztów nawet w przypadku wyprzedaży czy promocji. Aby zostać członkiem tego programu, wystarczy się zarejestrować, co można zrobić jednym kliknięciem! Następnie można już rozpocząć robienie zakupów i cieszyć się z zaoszczędzonych funduszy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Multikino oferuje zawsze:

  • Bilety do kina na seansy 2D oraz 3D.
  • Światowe premiery i maratony filmowe.
  • 32 kina w 27 miastach Polski.

Ważne informacje

Aby otrzymać cashback za bilety do Multikina, musisz przejść na stronę kina poprzez stronę Refunder a następnie dokonać zakupu biletów. Jeśli użyjesz kodu rabatowego nie będziemy mogli zaoferować Ci cashbacku.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 45 dni

Po dokonaniu zakupu w Multikino, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.