Multikino

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Multikino

Przejdź do Multikino

Multikino to jedna z najpopularniejszych sieci kin w kraju, która oferuje seanse w 33 kinach w całej Polsce. Szeroki i różnorodny repertuar filmów prezentowany jest w salach kinowych wykorzystujących nowoczesne, cyfrowe technologie reprodukcji obrazu i dźwięku. Zakupu i rezerwacji biletów na wszystkie seanse można dokonać przechodząc na stronę kina przez stronę Refunder, dzięki czemu otrzymasz dodatkowy cashback.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Multikino

Przejdź do Multikino

Multikino oferuje zawsze:

  • Bilety do kina na seansy 2D oraz 3D
  • Światowe premiery i maratony filmowe
  • 33 kina w 27 miastach Polski

Ważne informacje

Aby otrzymać cashback za bilety do Multikina lub kina Silver Screen, musisz przejść na stronę kina poprzez stronę Refunder a następnie dokonać zakupu biletów. Jeśli użyjesz kodu rabatowego nie będziemy mogli zaoferować Ci cashbacku.

Gotowe do wypłaty

Do 14 dni

Po dokonaniu zakupu w Multikino, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks