Multu

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Multu

Przejdź do Multu

Multu to jedyny w swoim rodzaju outlet internetowy, oferujący zakup nowych butów w super atrakcyjnych cenach. Teraz wszystko czego potrzebujesz możesz mieć w zasięgu ręki. Zakupy na www.multu.pl zrealizujesz w łatwy, szybki i przyjemny sposób. Złożone i opłacone zamówienie wysłane będzie do Ciebie najpóźniej w ciągu 48 godzin. Nie czekaj na specjalne okazje - wejdź do świata Multu i przekonaj się już dziś!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Multu

Przejdź do Multu

Multu oferuje zawsze:

  • Bogaty wybór obuwia w najniższych cenach w sieci.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Multu , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria