Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Murrano

Zyskaj aż do 4,2% cashback za zakupy w Murrano

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Znajdując się na naszej stronie internetowej zapewne szukasz szczególnego prezentu dla bliskiej Ci osoby, który w piękny sposób podkreśli wyjątkowe chwile w Waszym życiu. Niezależnie od tego, czy potrzebny Ci prezent na chrzciny, upominek na rocznicę albo coś wyjątkowego na urodziny, dołożymy wszelkich starań, żeby wybrany produkt stał się niezapominanym darem, wywołującym czułe poruszenie i ciepłe emocje. Polecany przez nas pomysł na prezent dla kobiety, będący jednocześnie bestsellerowym wyborem, to złota biżuteria. Za sprawą swojej ponadczasowej formy i eleganckiego stylu, będzie ona towarzyszyć obdarowanej osobie przez długie lata, podkreślając jednocześnie jej urodę i wdzięk. Znajdująca się w głównym menu kategoria złoto zawiera unikatowe wyroby opatrzone szlifowanymi kryształami. Występują one w różnych barwach, uwypuklających wysublimowany wygląd w subtelnym stylu. Wysoka jakość oraz kunszt jubilerski oferowanych przez nas zestawów potwierdzona jest przez metki jubilerskie, zawierające akredytację Polskiego Urzędu Probierczego. Oznacza to, iż kruszec użyty do wyrobu biżuterii został dokładnie zbadany pod kątem swojego składu oraz czystości stopu. Inny, równie klasyczny pomysł na prezent dla wybranki serca stanowi album na zdjęcia, który zbierze wszystkie Wasze wspomnienia w unikatową całość. Trwała oprawa każdego modelu cechuje się starannym szyciem i skórzanym obiciem. To sprawia, że oprócz estetycznego wyglądu, album zapewni trwałe zabezpieczenie chroniące cenne pamiątki, utrwalone na papierze fotograficznym.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Murrano oferuje zawsze:

  • Jesteśmy obok, gdy zbliża się ważna okazja

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 24 dni

Po dokonaniu zakupu w Murrano, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.