Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Muzikerl to największy w Europie Środkowej sklep z instrumentami muzycznymi. Znajdziesz tutaj gitary, basówki, instrumenty klawiszowe, perkusje, sprzęt dla Dj-ów, zestawy na scenę lub do studia, instrumenty smyczkowe, instrumenty dęte oraz jakiekolwiek dodatkowe akcesoria muzyczne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 1.2% zwrotu za zakup w Muziker

Poziomy zwrotu

Nowy klient 1.2%
Powracający klient 0.9%

Wszystkie poziomy zwrotów

Muziker oferuje zawsze:

  • Instrumenty muzyczne
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Muziker, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Muziker

Muziker oferuje zwrot aż do 1.2%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Nowy klient 1.2%
Powracający klient 0.9%