Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Muzikerl to największy w Europie Środkowej sklep z instrumentami muzycznymi. Znajdziesz tutaj gitary, basówki, instrumenty klawiszowe, perkusje, sprzęt dla Dj-ów, zestawy na scenę lub do studia, instrumenty smyczkowe, instrumenty dęte oraz jakiekolwiek dodatkowe akcesoria muzyczne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Muziker

Uzyskaj aż do 1.2% zwrotu za zakup w Muziker

Poziomy zwrotu

Nowy klient 1.2%
Powracający klient 0.9%

Wszystkie poziomy zwrotów

Muziker oferuje zawsze:

  • Instrumenty muzyczne
  • 30 dni na zwrot

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Muziker, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Muziker

Muziker oferuje zwrot aż do 1.2%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Nowy klient 1.2%
Powracający klient 0.9%

Więcej sklepów z kategorii Rozrywka i relaks i Sprzęt elektroniczny