Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

MyHeritage

Zyskaj 3,6% cashback za zakupy w MyHeritage

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

MyHeritage jest wiodącą usługą w zakresie badań nad historią rodziny i testowaniem DNA, z udziałem 100 milionów użytkowników na całym świecie. Nasz test DNA jest zaawansowany technologicznie i przystępny cenowo. Wymaga szybkiego wymazu z policzka, aby pomóc ludziom ujawnić pochodzenie etniczne i odkryć nieznanych wcześniej krewnych.

MyHeritage to rodzina. Zbliżamy ludzi do historii ich rodziny dzięki innowacyjnym cechom technologicznym i testom DNA. Oferujemy niesamowite sezonowe promocje na dziesiątkach rynków, a nasza technologia dociera do klientów w każdym kraju na całym świecie.

MyHeritage DNA oferuje użytkownikom podział procentowy ich pochodzenia etnicznego z 42 wspieranych grup etnicznych, a nasza technologia dopasowywania DNA automatycznie dopasowuje się do ludzi, którzy mają DNA wspólne, co wskazuje na związek rodzinny. Serwis MyHeritage ułatwia każdemu, niezależnie od miejsca, przechowywanie historii rodzinnych, przeszłych i obecnych, dla przyszłych pokoleń.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

MyHeritage oferuje zawsze:

  • Geneologia, pochodzenie, testowanie DNA, historia rodziny

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w MyHeritage, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.