Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Mylee

Zyskaj 0,5% cashback za zakupy w Mylee

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

MYLEE POWSTAŁO W 2014 ROKU, Z MYŚLĄ O STWORZENIU ZABIEGÓW NICZYM Z SALONU KOSMETYCZNEGO, JEDNOCZEŚNIE PRZYSTĘPNYCH CENOWO I ŁATWYCH DO WYKONANIA W DOMOWYM ZACISZU. A WSZYSTKO TO ZACZĘŁO SIĘ OD NASZEGO REWOLUCYJNEGO ZESTAWU DO MANICURE'U HYBRYDOWEGO.

Nasze Lakiery hybrydowe wysychają pod naszą ultraszybko utwardzającą lampą LED Pro już w 30 sekund, zapewniając trwały manicure bez odprysków nawet do trzech tygodni. Obecnie w naszej ofercie mamy ponad 150 odcieni lakierów, stale rozwijając i udoskonalając oblicze Twojego domowego salonu kosmetycznego. Z dumą możemy stwierdzić, że jesteśmy ulubioną Brytyjską marką którą doceniło już ponad 500 tysięcy entuzjastek stylizacji paznokci. Nasze produkty są w przystępnej cenie i dzięki temu dostępne dla każdego. Od momentu powstania marki powiększyliśmy nasz asortyment o wiele produktów, m.in. do depilacji, a także kosmetyki do rzęs i brwi.

Profesjonalny efekt gwarantowany – samodzielne zrobienie paznokci jak z salonu jeszcze nigdy nie było prostsze.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Mylee oferuje zawsze:

  • Mylee pokochało już ponad 2 miliony entuzjastek hybrydowych stylizacji.
  • Nasze produkty są ekstremalnie napigmentowane, nie zawierają szkodliwych składników i są wegańskie.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Mylee, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.