Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

MyLoview

Zyskaj 5% cashback za zakupy w MyLoview

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Myloview to marka, która od ponad 6 lat pomaga tworzyć piękne wnętrza.

Dostarczamy przesyłki nawet w najodleglejsze rejony świata!

Naszą pasją jest design, którym dzielimy się z Tobą w formie fototapet, obrazów, plakatów i naklejek. Z wypiekami na twarzy śledzimy najpopularniejsze trendy i kreujemy własne, by zaoferować niepowtarzalne rozwiązania.

Świat aranżacji wnętrz to nie tylko eksperci, którzy tworzą stylizacje, ale przede wszystkim ludzie, którzy z nich korzystają. Właśnie dlatego jesteśmy ciekawi Twojej opinii. Wymiana poglądów z miłośnikami designu sprawia nam wiele radości i dostarcza mnóstwa inspiracji. Zajrzyj na nasze profile w social mediach! Znajdziesz tam fascynujące zdjęcia, informacje o zrealizowanych projektach, jak również praktyczne poradniki, które powstały w oparciu o nasze własne doświadczenia.

Staramy się wykonywać naszą pracę jak najlepiej i wierzymy, że różnorodne wzornictwo produktów Myloview pozwoli Ci wykreować niepowtarzalne aranżacje we wnętrzach.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

MyLoview oferuje zawsze:

  • Spersonalizowane produkty.
  • Druk ze zdjęcia.
  • Wysokiej jakości materiały.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w MyLoview, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.