Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

N69

Zyskaj aż do 4,55% cashback za zakupy w N69

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep erotyczny online N69 oferuje najlepsze zakupy, na jakie można się wybrać! Tysiące najlepszych produktów w zasięgu Twojego wzroku. Możesz obejrzeć niemal wszystkie akcesoria z każdej strony i poznać szczegółowe informacje by produkt, który kupisz, był na 100% dopasowany do Twoich potrzeb. W pełni satysfakcjonujące zakupy bez wychodzenia z domu, przy kubku kawy lub herbaty. Nasz sklep z gadżetami erotycznymi online wie, co jest dla Ciebie dobre! W naszej ofercie gadżetów erotycznych znajdziesz najlepsze wibratory erotyczne, wibratory analne, seksowną bielizną jak również akcesoria do peggingu i gadżety erotyczne dla par homoseksualnych. Cały czas pracujemy nad naszym asortymentem, starając się sprostać poszukiwaniom i oczekiwaniom naszych Klientów, tworząc specjalnie dla nich unikalne kategorie takie jak np. lubrykanty do seksu bez parabenów i konserwantów!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

N69 oferuje zawsze:

  • Dyskretnś paczkę

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w N69, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.