Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Natur Szop

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Natur Szop

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Naturszop - internetowy sklep z naturalnymi produktami Naturszop to sklep dbający o wysoką jakość swoich naturalnych produktów. Znajdziesz tu kosmetyki odmładzające, profesjonalną pielęgnację włosów czy wzmocnienie organizmu od środka! Postaw na pielęgnację Naturszop posiada w swoim asortymencie naturalne kosmetyki, które doskonale sprawdzą się jako pielęgnacja skóry twarzy, a także jako pielęgnacja ciała. Zimnotłoczone oleje, masła, kwas hialuronowy, olejki arganowe czy naturalne kremy to tylko jedne z wielu przykładów ekologicznych produktów, które są w 100% bezpieczne dla nas i naszej planety. Zdrowe odżywianie i suplementacja Sklep Naturszop to prawdziwa miłość do naturalnego zdrowia! Sposób na wzmocnienie odporności? Pomogą Ci nasze suplementy diety, które są prawdziwą bombą witaminową! Z Naturszop zyskasz dobre samopoczucie, solidne wsparcie organizmu, a także znacząco poprawi się kondycja skóry, włosów czy paznokci. Naturalna, ekologiczna żywność to kolejna zdrowa propozycja sklepu Naturszop. Wybierz produkty pozbawione szkodliwych substancji i ciesz się pysznym, naturalnym smakiem swoich ulubionych potraw. Zasmakuj się również i poczuj moc naturalnych herbat. Naturszop - pasjonuje nas zdrowa żywność i wspaniałe, naturalne kosmetyki. Zadbaj o siebie - naturalnie!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Natur Szop oferuje zawsze:

  • Naturalne kosmetyki

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 15 dni

Po dokonaniu zakupu w Natur Szop, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.