Nike

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Nike

Przejdź do Nike

Aktualne oferty od Nike

    -20% w NIKE!

    Kup 3 lub więcej produktów w pełnej cenie i otrzymaj zniżkę w wysokości -20%! Szczegóły promocji na stronie sklepu.

    Przeczytaj więcej

Amerykańska firma Nike to jeden z największych i najbardziej znanych producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. W ich sklepie internetowym znajdziesz zarówno kolekcje damskie, męskie jak i dziecięce.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w Nike

Przejdź do Nike

Nike oferuje zawsze:

  • Ubrania, buty i akcesoria sportowe producenta Nike.
  • Bezpłatna dostawa przy zakupie za min. 225 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 95 dni

Po dokonaniu zakupu w Nike, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Sport i Rekreacja i Ubrania i Akcesoria