Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Amerykańska firma Nike to jeden z największych i najbardziej znanych producentów obuwia, odzieży i akcesoriów sportowych. W ich sklepie internetowym znajdziesz zarówno kolekcje damskie, męskie jak i dziecięce.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Nike

Uzyskaj aż do 2% zwrotu za zakup w Nike

Zwrot za zakup Apple Watch, karty podarunkowej i kolekcji Jordan nie będzie przyznawany

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Artykuły bez wyprzedaży 2%
Artykuły z wyprzedaży 1.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

Nike oferuje zawsze:

  • Ubrania, buty i akcesoria sportowe producenta Nike.
  • Bezpłatna dostawa przy zakupie za min. 225 zł

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot za zakup Apple Watch, karty podarunkowej i kolekcji Jordan nie będzie przyznawany

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Nike, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Nike

Nike oferuje zwrot aż do 2%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Artykuły bez wyprzedaży 2%
Artykuły z wyprzedaży 1.5%

Więcej sklepów z kategorii Sport i Rekreacja i Ubrania i Akcesoria