NowaŻarówka.pl

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w NowaŻarówka.pl

Przejdź do NowaŻarówka.pl

NowaŻarówka.pl jest europejskim liderem w internetowej sprzedaży oświetlenia markowych firm, takich jak Philips. Ich szeroka gama produktów, do 5 lat gwarancji, nacisk na oszczędność energii dzięki żarówkom/oprawom LED i przystępne ceny, są najważniejszymi korzyściami z zamawiania na NowaŻarówka.pl. NowaŻarówka.pl ma ogromną gamę źródeł światła w swoim asortymencie, taką jak żarówki LED, świetlówki i żarówki produkowane przez firmę Philips, Osram i Sylvania. NowaŻarówka.pl jest również preferowanym dostawcą dla opraw firmy Noxion.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.5% zwrotu za zakup w NowaŻarówka.pl

Przejdź do NowaŻarówka.pl

NowaŻarówka.pl oferuje zawsze:

  • Europejski lider w internetowej sprzedaży oświetlenia.
  • Żarówki LED, świetlówki i żarówki produkowane przez firmę Philips, Osram i Sylvania.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi od Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w NowaŻarówka.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dom i Ogród