Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Nutridome

Zyskaj 2,25% cashback za zakupy w Nutridome

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

NUTRIDOME to sklep z kosmetykami, który wyróżnia ekspercka i empatyczna obsługa. Uważnie dobieramy produkty, weryfikujemy ich jakość i skuteczność działania. Wsłuchując się w potrzeby osób takich jak Ty, każdego dnia stawiamy sobie nowe, ambitne wyzwania.Spójrz na swoje ciało inaczej – to świątynia duszy, coś więcej niż to, co jest widoczne na pierwszy rzut oka. W NUTRIDOME wierzymy, że spokój i harmonię możesz osiągnąć, gdy połączysz swoje body&spirit. Dlatego nieustannie poszukujemy i odkrywamy to, co najlepsze dla ciała i ducha. Dbając o wyjątkowy wybór kosmetyków dla Ciebie, podejmujemy współpracę tylko z wybranymi markami, których filozofia jest zbliżona do naszej.Znajdziesz tu wyjątkowe formuły oparte o składniki pochodzenia naturalnego. Nasi eksperci pośród setek produktów wybierają do NUTRIDOME najlepsze receptury kosmetyków, dzięki którym zadbasz o ciało i ducha w swoim stylu. Doświadczeni nutrikonsultanci zaś pomogą Ci dobrać produkty dostosowane do Twoich potrzeb. W NUTRIDOME wierzymy, że czas poświęcony ciału procentuje, a świadoma pielęgnacja powinna się zacząć tu i teraz.Wiemy, jak ważna jest dla Ciebie przyjaźń z ulubionymi kosmetykami. Możesz pogłębiać tę relację – zapraszamy Cię do naszego sklepu stacjonarnego. Poznasz tam wszystkie produkty z naszej oferty.Podaruj sobie to, co najlepsze. Odwiedź nas w NUTRIDOME!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Nutridome oferuje zawsze:

  • INDYWIDUALNE PODEJŚCIE I PROSTOTA WSPÓŁPRACY.
  • UZNANE MARKI I WYSELEKCJONOWANE KOSMETYKI.
  • DOPASOWANIE DO KAŻDEGO BUDŻETU.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 46 dni

Po dokonaniu zakupu w Nutridome, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.