Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

o12

Zyskaj 22,50 zł cashback za zakupy w o12

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Platforma hostingowa o12.pl powstała ponad 19 lat temu jako odpowiedź na potrzeby wymagających Klientów biznesowych. Jesteśmy silną marką, obsługującą obecnie ponad 25 000 Klientów. Nasze rozwiązania adresujemy do każdego segmentu odbiorców. Wśród naszych Klientów są korporacje, średnie i małe firmy, instytucje publiczne oraz osoby fizyczne. Każdy z naszych Klientów jest dla nas tak samo ważny! Wszystkie oferowane przez nas usługi dobrane są w taki sposób, by przy zachowaniu optymalnych cen zapewnić naszym użytkownikom jak najwyższą jakość i pełnię satysfakcji. Od wielu lat prowadzimy właśnie taką politykę, co spotyka się z dużym uznaniem zarówno stałych, jak i nowych Klientów. Nasze doświadczenie pozwala nam z powodzeniem opracowywać innowacyjne i efektywne rozwiązania, dające wszystkim naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa i niezwykle szeroki zakres usług internetowych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

o12 oferuje zawsze:

  • Bezpieczeństwo
  • Szybkość
  • Wsparcie ekspertów

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w o12, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.