Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Oclean

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w Oclean

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Oclean - zaawansowane technologie w higienie jamy ustnej Liczne badania kliniczne dowiodły, że używanie szczoteczki elektrycznej, w tym sonicznej, pozwala utrzymać lepszą higienę i zdrowie jamy ustnej, w porównaniu ze zwykłymi szczoteczkami manualnymi. Szczoteczki do zębów Oclean charakteryzują się bardzo zaawansowaną i innowacyjną technologią. Dzięki temu zapewniają skuteczne czyszczenie zębów, usuwanie płytki nazębnej oraz poprawienie kondycji dziąseł. Oclean - szczoteczki soniczne, irygatory i akcesoria Oclean oferuje trzy modele szczoteczek sonicznych. Najbardziej zaawansowana technologicznie jest szczoteczka soniczna Oclean X Pro, która posiada wbudowany, kolorowy ekran dotykowy oraz dedykowaną aplikację, która umożliwia analizę efektów mycia zębów. W ofercie Oclean znajdziesz także irygatory, dzięki którym wyczyścisz miejsca trudno dostępne dla szczoteczki i dokładnie wypłuczesz resztki jedzenia czy bakterie zalegające w przestrzeniach między zębami i pod dziąsłami. Na stronie Oclean możesz też zaopatrzyć się w zapas końcówek do szczoteczek, które zaleca się wymieniać raz na 3 miesiące.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Oclean oferuje zawsze:

  • Firma Oclean postawiła sobie za cel zapewnianie zdrowszego życia i jaśniejszego uśmiechu ludziom na całym świecie
  • Została założona, aby dostarczać bardzo przemyślane i dopracowane technologicznie urządzenia, która pomogą użytkownikom w pełni wykorzystać potęgę ich zdrowego uśmiechu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 45 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Oclean, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.