Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Octagon

Uzyskaj 5% zwrotu za zakupy w Octagon

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Szukasz najlepszej odzieży sportowej?

Pasjonuje Cię walka na ringu, a może po prostu lubisz kibicować swoim ulubionych fighterom? W każdym przypadku koniecznie odwiedź sklep sportowy Octagon!

Polski producent odzieży sportowej Octagon

Marka Octagon powstała w 2010 roku i od początku swojej działalności oferuje wysokiej jakości odzież, która została zaprojektowana zarówno dla fanów sportu, zawodników, jak i sportowców. Właściciele marki doskonale wiedzą, jak ważne jest, aby podczas uprawiania ulubionego sportu lub rywalizacji czuć się komfortowo i pewnie. Odzież marki Octagon jest uszyta z najlepszych materiałów - dzięki temu możesz dobrze wyglądać na boisku, na ringu czy na co dzień.

Odzież sportowa i uliczna - octagonshop.pl

Odzież Octagon charakteryzuje się odpornością na uszkodzenia mechaniczne, rozciąganie i wielokrotne pranie, dzięki czemu można jej używać nawet podczas uprawiania intensywnych treningów. Odzież sportowa marki Octagon jest idealna dla miłośników ulicznego i kibicowskiego stylu, szukających oryginalnych projektów, które podkreślą ich pasję i indywidualność. Octagon oferuje nie tylko odzież, ale także sprzęt sportowy, taki jak rękawice bokserskie i MMA, ochraniacze, worki treningowe i inne akcesoria treningowe.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Octagon oferuje zawsze:

  • Najwyższą jakość połączoną z unikalnym wzornictwem
  • Charakter, zdecydowanie i odwaga oraz wytrzymałość i polska jakość.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Octagon, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.