Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

OpenPrint

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w OpenPrint

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Już w pierwszych chwilach korzystania z naszego portalu zobaczysz, jak proste jest składanie zamówienia oraz przygotowanie plików do druku. Kładziemy mocny nacisk na jak największą ergonomię oraz przejrzystość kolejnych etapów składania zamówienia. Każdy krok rejestracji, czy składania zamówienia, jest wyjątkowo intuicyjny, dzięki czemu każda osoba, nawet z najmniejszym doświadczeniem, poradzi sobie z obsługą naszego portalu. Druk offsetowy wykonujemy również na dwóch innych pełnoformatowych maszynach. Jako jedna z nielicznych drukarni możemy w ciągu jednej doby wydrukować ponad 35 milionów ulotek. Dzięki w pełni wyposażonej introligatorni, możemy zapewnić najkrótsze terminy realizacji.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

OpenPrint oferuje zawsze:

  • Darmowa przesyłka
  • Własne studio graficzne
  • Opieka stałego konsultanta

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 37 dni

Po dokonaniu zakupu w OpenPrint, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.