Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Marzy Ci się słońce i plaża albo wyjazd na narty? Na Opodo znajdziesz po konkurencyjnych cenach bilety około 500 linii lotniczych, 150 000 hoteli, ponad 200 000 rejsów na całym świecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Opodo

Uzyskaj aż do 3.9% zwrotu za zakup w Opodo

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Pakiety 30 zł
Lot 18.65 zł
Hotel 3.9%

Wszystkie poziomy zwrotów

Opodo oferuje zawsze:

  • Bilety lotnicze, hotele i pakiety wycieczkowe po przystępnych cenach

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli, pakietów wycieczkowych i biletów lotniczych ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Opodo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Opodo

Opodo oferuje zwrot aż do 3.9%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Pakiety 30 zł
Lot 18.65 zł
Hotel 3.9%

Więcej sklepów z kategorii Podróże