Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Marzy Ci się słońce i plaża albo wyjazd na narty? Na Opodo znajdziesz po konkurencyjnych cenach bilety około 500 linii lotniczych, 150 000 hoteli, ponad 200 000 rejsów na całym świecie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 3.9% zwrotu za zakup w Opodo

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Poziomy zwrotu

Pakiety 30 zł
Lot 18.65 zł
Hotel 3.9%

Wszystkie poziomy zwrotów

Opodo oferuje zawsze:

  • Bilety lotnicze, hotele i pakiety wycieczkowe po przystępnych cenach

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli, pakietów wycieczkowych i biletów lotniczych ma miejsce po opłaconej i wykorzystanej rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Opodo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w Opodo

Opodo oferuje zwrot aż do 3.9%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Pakiety 30 zł
Lot 18.65 zł
Hotel 3.9%